Results by GICL

Freshman Girls

Place Name Plate Team Points Bonus Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Total
 
1 REBECCA LIBERSAT 708 Columbus Comp 500   29:30.7 30:03.7 59:34.4
2 GRAYSON YOUNT 701 Oconee Comp 490   30:44.9 31:16.2 1:02:01.1
3 KALEA MILLS 717 Roswell HS 481   31:02.9 31:16.3 1:02:19.2
4 EMMA FROST 704 Harrison HS 472   31:02.7 31:46.1 1:02:48.8
5 ABBIE LASTINGER 702 Forsyth Comp 464   33:22.9 33:31.1 1:06:54.1
6 MADELINE SOLES 712 Old Cap Racing Comp 456   33:25.9 34:28.1 1:07:54.1
7 MADISON WALL 715 Blankets Creek East Comp 448   35:27.6 37:11.9 1:12:39.6
8 LEA CAMPO 718 Allatoona Creek Comp 441   36:25.3 42:38.5 1:19:03.8
9 SADIE MARTIN 720 Rabun Comp 434   41:48.4 47:20.3 1:29:08.8
10 KIARA ABERCROMBIE 707 Chestatee HS 427   44:56.4 44:29.7 1:29:26.2
11 AMELIA HOFFMAN 710 Prima Tappa Comp 420   44:44.5 44:51.2 1:29:35.8
12 KELSIE GADDIS 709 Fannin Comp 414   42:38.7 48:49.6 1:31:28.4

Sophomore Girls

Place Name Plate Team Points Bonus Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Total
 
1 HANNAH CALABRETTA 401 Gilmer Cartecay Comp 500   30:46.6 32:32.8 1:03:19.5
2 SHANNON VAN HISE 408 Blankets Creek East Comp 490   31:43.8 33:32.8 1:05:16.6
3 GRACE CLUTTER 400 South Side Comp 481   34:01.0 36:19.3 1:10:20.3
4 LILLY DRIVER 403 Upstate North Comp 472   34:35.7 39:09.6 1:13:45.3
5 TAYLOR POZERYCKI 409 Cherokee HS 464   39:30.9 42:54.7 1:22:25.6
6 MADDY BAILEY 404 South Side Comp 456   46:47.1 49:05.5 1:35:52.6
DNF MIA LOPEZ 405 Blankets Creek East Comp 0   52:53.4 X X X X 52:53.4

JV Girls

Place Name Plate Team Points Bonus Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Total
 
1 LILY GOWENS 109 Prima Tappa Comp 540   28:58.7 27:02.1 56:00.9
2 LAURA EDSALL 107 Issaqueena Comp 530   29:24.6 29:28.3 58:52.9
3 JULIA LANCE 105 Oconee Comp 521   29:45.5 31:48.9 1:01:34.4
4 CELESTE MONTERO 101 Forsyth Comp 512   31:21.2 33:14.7 1:04:35.9
5 BRENNAH GRIGGS 100 Oconee Comp 504   31:26.2 33:13.4 1:04:39.6
6 LAUREN BRAKKE 108 Forsyth Comp 496   32:21.9 34:51.8 1:07:13.7
7 HANNAH OCHOA 104 Mill Creek HS 488   34:26.9 37:22.5 1:11:49.4
8 MURIEL HANBACK 113 Blankets Creek East Comp 481   35:11.2 37:43.5 1:12:54.8
9 SHIRIN RASCHID FARROKHI 115 Galloway Hs 474   38:28.4 39:01.8 1:17:30.2
10 LOURDES GOETSCHL 110 Gainesville Comp 467   37:07.1 40:58.1 1:18:05.3
11 LYDIA CERNY 111 Prima Tappa Comp 460   42:45.9 39:18.9 1:22:04.8
12 HANNAH HICKS 2 North Cobb Christian HS 454   49:29.7 45:58.4 1:35:28.1

Varsity Girls

Place Name Plate Team Points Bonus Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Total
 
1 MARLA CLINE 4 Anderson Comp 575   26:33.2 27:31.2 26:52.3 1:20:56.8
2 MOLLY HAYES 1 Johnson HS 565   26:15.5 28:04.7 27:59.3 1:22:19.6
3 ELLIE HAYES 5 Johnson HS 556   30:27.4 32:12.0 34:04.1 1:36:43.7
4 ISABEL FUENTES 3 Prima Tappa Comp 547   31:55.2 33:47.5 34:14.0 1:39:56.8