HS Boys Results


Results by GICL

JV Boys

Place Name Plate Team Points Bonus Lap 1 Lap 2 Lap 3 Lap 4 Lap 5 Total
 
1 JOHN BROWN 307 Oconee Comp 540   23:59.6 24:28.2 24:40.0 1:13:07.9
2 BENJAMIN SCHMIDT 314 Forsyth Comp 530   23:36.1 24:41.7 25:17.5 1:13:35.4
3 WILLIAM ZIERDEN 349 Sope Creek Comp 521   23:58.6 25:28.7 25:04.2 1:14:31.6
4 FOSTER HUTCHINGS 368 Gainesville Comp 512   24:21.6 25:20.8 24:55.9 1:14:38.3
5 WILLIAM DAVIDSON 340 Mill Creek HS 504   24:24.6 25:31.7 24:42.5 1:14:38.9
6 WILSON GRAHAM 313 Forsyth Comp 496   24:24.2 25:18.3 25:27.3 1:15:09.9
7 NICOLAS FEDERICO 357 North Fulton Comp 488   25:13.6 26:03.5 26:31.3 1:17:48.4
8 MAX CALDERON 338 Johnson HS 481   25:43.3 26:05.0 26:07.8 1:17:56.2
9 JOSH SOPER 329 Chestatee HS 474   25:13.4 26:34.6 26:12.0 1:18:00.1
10 ETHAN HUNT 321 Riverwood HS 467   26:35.3 26:40.3 26:33.7 1:19:49.4
11 ZACHARY BERNSTEIN 348 Sope Creek Comp 460   26:49.9 26:39.7 27:02.7 1:20:32.4
12 MATT FUMO 354 Galloway Hs 454   26:52.8 27:07.5 27:08.2 1:21:08.7
13 CHARLES CURL 345 North Cobb Christian HS 448   27:03.3 27:00.3 28:03.2 1:22:06.9
14 CHARLES ROBERT UNDERWOOD 365 Allatoona Creek Comp 442   27:05.3 28:16.7 26:50.0 1:22:12.1
15 NICHOLAS SILVA 336 Prima Tappa Comp 436   27:56.8 28:08.3 26:51.9 1:22:57.1
16 STEFANO OCHOA 341 Mill Creek HS 430   26:43.9 28:51.7 27:40.7 1:23:16.4
17 NOAH BARNES 312 Forsyth Comp 425   25:43.6 30:20.5 27:14.3 1:23:18.5
18 BROOKS WIENKE 317 Upstate South Comp 420   28:32.1 27:31.4 27:16.3 1:23:19.9
19 JARRED DEVITO 372 White County Comp 415   27:48.5 27:50.0 27:42.1 1:23:20.7
20 BRIAN WALKER 301 Woodstock HS 410   27:58.7 27:54.7 27:33.2 1:23:26.7
21 WARREN HOHN 328 Anderson Comp 405   26:22.6 28:02.8 29:08.2 1:23:33.6
22 MASON MUELLER 352 Blankets Creek West Comp 400   26:08.3 26:15.8 31:32.4 1:23:56.6
23 ZACH HINTERNHOFF 355 Galloway Hs 396   27:45.7 28:15.3 28:51.5 1:24:52.7
24 DANIEL MAKARISHCHEV 358 North Fulton Comp 392   28:03.3 29:05.8 28:02.6 1:25:11.8
25 BEN SOLOMON 347 Pace Academy HS 388   27:02.2 28:55.9 29:26.2 1:25:24.4
26 DAVIS KAMMERDIENER 366 Allatoona Creek Comp 384   27:38.3 28:56.1 29:00.6 1:25:35.1
27 ADAM TAYLOR 363 Roswell HS 380   27:01.1 29:05.7 29:55.9 1:26:02.7
28 CLAY HESTER 310 Jefferson HS 376   27:36.3 29:09.1 29:34.8 1:26:20.3
29 SHAE FURLONG 361 Roswell HS 372   29:04.2 28:21.6 28:59.0 1:26:24.9
30 ANTONIO DELUCCA 367 Allatoona Creek Comp 369   27:56.6 30:10.9 29:05.1 1:27:12.7
31 CHASE HARROD 342 Mill Creek HS 366   28:39.3 29:30.4 29:03.1 1:27:12.9
32 JOSH CARPENTER 343 Independent Riders 363   28:52.6 29:29.2 29:06.8 1:27:28.7
33 REESE MALLORY 300 Woodstock HS 360   27:51.5 30:18.8 29:36.6 1:27:46.9
34 RYAN RESTIFO 356 Galloway Hs 357   27:58.6 30:21.0 29:47.6 1:28:07.2
35 KALIB HUBBARD 326 Athens Comp 354   28:52.3 30:20.0 29:45.1 1:28:57.4
36 THOMAS PATTILLO 337 Johnson HS 351   28:51.1 29:49.8 31:13.7 1:29:54.7
37 ANDREW CWALINA 552 Mill Creek HS 348   28:33.8 31:07.3 30:29.0 1:30:10.2
38 MARTIN STILL 339 Mill Creek HS 346   29:06.5 30:49.0 30:15.8 1:30:11.3
39 GRAYSON BAKER 369 Gainesville Comp 344   29:57.6 30:28.7 31:21.3 1:31:47.7
40 TYLER KINSON 370 White County Comp 342   29:24.6 30:43.3 32:31.9 1:32:39.9
41 JACK GALLIVAN 316 Upstate South Comp 340   27:55.6 28:25.0 36:31.9 1:32:52.6
42 CAMERON ALMOND 335 Grayson Comp 338   29:42.1 30:58.0 32:13.4 1:32:53.6
43 ETHAN ERICKSON 333 Foothills Comp 336   30:06.7 30:32.4 32:15.0 1:32:54.2
44 ETHAN BIGNESS 334 Grayson Comp 334   29:44.6 30:44.5 32:28.1 1:32:57.3
45 CYRUS LLOYD 360 North Dekalb Comp 332   30:34.5 31:14.9 31:58.1 1:33:47.5
46 WESLEY ALTHAM 346 Old Cap Racing Comp 330   31:31.1 31:17.8 31:32.4 1:34:21.3
47 JEFFREY ALLEN 315 Upstate South Comp 329   30:23.6 31:55.8 34:09.1 1:36:28.6
48 NATHAN EADS 319 Riverwood HS 328   32:08.1 32:32.3 32:55.8 1:37:36.2
49 DREW HANNAH 304 South Side Comp 327   30:25.8 33:21.5 33:51.9 1:37:39.3
50 MICHAEL DEVINCENTIS 371 White County Comp 326   30:20.1 33:10.0 34:45.5 1:38:15.7
51 SAM MATTERN-PARKES 327 Athens Comp 325   31:58.9 33:36.4 35:51.8 1:41:27.1
52 JACOB MEJAK 322 Harrison HS 324   32:50.1 33:45.2 36:45.3 1:43:20.7
53 JUSTIN WHEAT 332 Fannin Comp 323   33:18.7 35:20.6 34:49.4 1:43:28.8
54 CARTER BONNELL 331 Columbus Comp 322   32:53.5 34:31.1 36:06.1 1:43:30.8
PL-55 ANDREW MILLER 362 Roswell HS 321   41:16.1 44:44.3 X X X X 1:26:00.4